mchi

Најнови вести

Костадин Костадинов гостин во Анализа 24

dbi

14.03.2019

Видео од вчерашното гостување на портпаролот на СДСМ и пратеник во Собранието на Република Македонија, Костадин Костадинов во  Анализа на 24 тв.

 

 

 

 

 

Огласи/конкурси

Постојат многу варијации на пасуси од Lorem Ipsum, меѓутоа повеќето претрпеле одредени промени

меѓународни извештаи

Постојат многу варијации на пасуси од Lorem Ipsum, меѓутоа повеќето претрпеле одредени промени