mchi

Архива на вести

Кирацовски гостин во Дневникот на Телевизија 24

Видео од вечерашното гостување на генералниот секретар на СДСМ, Александар Кирацовски во Дневникот на ТВ24

dbi

22.04.2018

Владата предводена од СДСМ гради партнерски однос со земјоделците, ВМРО-ДПМНЕ да одговори зошто го закочи процесот за обештетувања

ВМРО-ДПМНЕ, партијата којашто со години ги малтеретираше и потценуваше земјоделците и го погазуваше нивниот труд, продолжува со лицемерието кон оваа категорија граѓани

dbi

22.04.2018

ВМРО-ДПМНЕ, Мицкоски и Груевски се темната страна на Македонија, граѓаните ја живеат светлата страна на иднината и напдредокот

Темната страна во новата историја на Македонија има назив, име и презиме а тоа се ВМРО-ДПМНЕ и Никола Груевски

dbi

22.04.2018

Лажните вести на ВМРО-ДПМНЕ достигнаа очајно ниво, опозициската партија се загуби во сопствените лаги

ВМРО-ДПМНЕ дефинитивно се загуби во лажните вести што секојдневно ги создава и пласира

dbi

22.04.2018

Заврши времето на набавки за исполнување на желбите на Груевски и Трајановски, властa предводена од СДСМ работи во интерес на граѓаните

ВМРО-ДПМНЕ, партијата којашто е синоним за наместени тендери, расипништво и криминал, продолжува да шири лажни вести коишто се единствена статегија на опозициската партија

dbi

22.04.2018

Огласи/конкурси

Постојат многу варијации на пасуси од Lorem Ipsum, меѓутоа повеќето претрпеле одредени промени

меѓународни извештаи

Постојат многу варијации на пасуси од Lorem Ipsum, меѓутоа повеќето претрпеле одредени промени