mchi

Интервјуа

Интервју на Шекеринска за Само вистина на Канал 5 ТВ

Интервју на заменик претседателката на СДСМ, Радмила Шекеринска за емисијата Само вистина на Канал 5 телевизија

dbi

24.05.2017

Николовски гостин во „Што мисли народот“ на ТВ Стар

Пратеникот и член на Извршниот Одбор на СДСМ, Љупчо Николовски гостин во емисијата „Што мисли народот“ на регионалната телевизија ТВ Стар од Штип.

dbi

20.05.2017

Спасовски гостин во „Само вистина“ на Канал 5 ТВ

Генералниот секретар на СДСМ, Оливер Спасовски гостин во емисијата “Само вистина“ на Канал 5 телевизија

dbi

19.05.2017

Манчевски гостин во Отворено на ТВ 24

Потпретседателот на СДСМ, Дамјан Манчевски гостин во емисијата Отворено на телевизија 24

dbi

19.05.2017

Интервју на Шекеринска за Топ Тема на Телма

Интервју на заменик претседателката на СДСМ, Радмила Шекеринска за емисијата Топ Тема на телевизија Телма

dbi

19.05.2017

Огласи/конкурси

Постојат многу варијации на пасуси од Lorem Ipsum, меѓутоа повеќето претрпеле одредени промени

меѓународни извештаи

Постојат многу варијации на пасуси од Lorem Ipsum, меѓутоа повеќето претрпеле одредени промени