mchi

Интервјуа

Манчевски гостин во Клик Плус на ТВ 21

Потпретседателот на СДСМ, Дамјан Манчевски гостин во емисијата Клик Плус на телевизија 21

dbi

17.03.2017

Шилегов гостин во Отворено на телевизија 24

Портпаролот на СДСМ, Петре Шилегов гостин во емисијата Отворено на телевизија 24

dbi

17.03.2017

Интервју на Шилегов за емисијата ЗигЗаг на ТВ АРТ

Интервју на портпаролот на СДСМ, Петре Шилегов за емисијата ЗигЗаг на ТВ АРТ

dbi

14.03.2017

Интервју на претседателот Заев за српскиот дневен весник Политика

Ние излеговме со Програма на новата Влада за унитарна Македонија, со евро-атлантска перспектива, кадешто суштината е добар живот за сите граѓани. Имам и 67 пратенички потписи. Очекувам Ѓорге Иванов да престане да го крши Уставот и да го даде мандатот за состав на новата Влада во Македонија.

dbi

13.03.2017

Интервју на Заев за Патот кон на Алсат-М

Интервју на претседателот на СДСМ Зоран Заев за емисијата Патот кон на Алсат-М телевизија

dbi

10.03.2017

Огласи/конкурси

Постојат многу варијации на пасуси од Lorem Ipsum, меѓутоа повеќето претрпеле одредени промени

меѓународни извештаи

Постојат многу варијации на пасуси од Lorem Ipsum, меѓутоа повеќето претрпеле одредени промени