mchi

Интервјуа

Спасовски гостин во „Избори 2016“ на К3 телевизија

Интервју на носителот на изборната единица 2, Оливер Спасовски гостин во емисијата „Избори 2016“ на регионалната К3 телевизија.

dbi

05.12.2016

Интервју на Спасовски за емисијата Арена на ТВ Шења

Интервју на носителот на кадидатската листа за пратеници на СДСМ и коалицијата во ИЕ 2 Оливер Спасовски за емисијата Арена на телевизија Шења

dbi

02.12.2016

Кирацовски гостин во „Паричник“ на ТВ Сонце

Дополнителниот заменик министер за информатичко општество и администрација, Александар Кирацовски гостин во емисијата „Паричник“ на телевизија Сонце.

dbi

15.11.2016

Шекеринска гостин во „Пелагонија на дланка“ на ТВ Орбис

Заменик претседателката на СДСМ, Радмила Шекеринска гостинка во емисијата „Пелагонија на дланка“ на ТВ Орбис.

dbi

11.11.2016

Интервју на Заев за Клик Плус на телевизија 21

Интервју на претседателот на СДСМ Зоран Заев за емисијата Клик Плус на телевизија 21

dbi

10.11.2016

Огласи/конкурси

Постојат многу варијации на пасуси од Lorem Ipsum, меѓутоа повеќето претрпеле одредени промени

меѓународни извештаи

Постојат многу варијации на пасуси од Lorem Ipsum, меѓутоа повеќето претрпеле одредени промени