mchi

Интервјуа

Мухамед Зеќири гостин во 24 анализа на Телевизија 24

Видео од вчерашното гостување на потпретседателот на СДСМ, Мухамед Зеќири во 24 анализа на Телевизија 24.

dbi

29.06.2018

Хари Локвенец гостин во ТОП ТЕМА НА ВАША СТРАНА на Телма телевизија

Видео од вчерашното гостување на пратеникот и член на Централниот одбор на СДСМ , Хари Локвенец во ТОП ТЕМА НА ВАША СТРАНА на Телма телевизија

dbi

19.06.2018

Фросина Ременски гостин во 24 анализа на тв 24

Видео од вчерашното гостување на потпретседателката на СДСМ, Фросина Ременски во 24 анализа на тв 24

dbi

19.06.2018

Кирацовски гостин во 24 анализа на Телевизија 24

Видео од вчерашното гостување на Генералниот секретар на СДСМ, Александар Кирацовски во 24 анализа на Телевизија 24

dbi

02.06.2018

Митрески гостин во Економски магазин на Алсат телевизија

Видео од вчерашното гостување на Јован Митрески, пратеник во Собранието на Република Македонија, во „Економски магазин„ на Алсат телевизија.

dbi

10.05.2018

Огласи/конкурси

Постојат многу варијации на пасуси од Lorem Ipsum, меѓутоа повеќето претрпеле одредени промени

меѓународни извештаи

Постојат многу варијации на пасуси од Lorem Ipsum, меѓутоа повеќето претрпеле одредени промени