mchi

Интервјуа

Кирацовски гостин во Дневникот на Телевизија 24

Видео од денешното гостување на генералниот секретар на СДСМ, Александар Кирацовски во Дневникот на ТВ24

dbi

22.04.2018

Мухамед Зеќири гостин во 24 анализа

Видео од вчерашното гостување на Мухамед Зеќири, пратеник во Собранието на Република Македонија и потпретседател на СДСМ, во 24 анализа на ТВ24

dbi

20.04.2018

Фросина Ременски гостин во „Само вистина“

Видео од вчерашното гостување на потпретседателката на СДСМ Фросина Ременски, во „Само вистина“ на Канал 5 телевизија

dbi

20.04.2018

Кирацовски: Нема реприза на 17 мај , ВМРО – ДПМНЕ прво треба да се извини за пустошот

Интервју на генералниот секретар на СДСМ, Александар Кирацовски за интернет порталот Плусинфо

dbi

03.04.2018

Кирацовски: Наша одговорност се интересите на сите граѓани и заокружување на реформите

Наша одговороност се интересите на сите граѓани и заокружување на реформите.

dbi

29.03.2018

Огласи/конкурси

Постојат многу варијации на пасуси од Lorem Ipsum, меѓутоа повеќето претрпеле одредени промени

меѓународни извештаи

Постојат многу варијации на пасуси од Lorem Ipsum, меѓутоа повеќето претрпеле одредени промени