fbpx

Пренос во живо од прес конференцијата на претседателот Заев

Facebook
Twitter
LinkedIn

Пренос во живо од прес конференцијата на претседателот на СДСМ Зоран Заев ќе може да следите тука. 

 

 

 

Последни вести