fbpx

Шекеринска од Струмица: Половична аболиција не е правда, мора целосно да се поништи!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од обраќањето на Радмила Шекеринска, заменик претседателка на СДСМ, на денешниот протест во Струмица за враќање на правдата, слободата и демократијата во Македонија.

 

 

Последни вести