Forumi i gruas

KOORDINATORJA E FORUMIT TË GRUAS TË LSDM-së

Snezhana Kaleska Vançeva

ZËVENDËS KOORDINATORE E FORUMIT TË GRUAS TË LSDM-së

Marinela Mariçiq – Tusheva 

 

SEKRETARESHË GJENERALE E FORUMIT TË GRUAS TË LSDM-së

Kristina Pepovska 

BORDI EKZEKUTIV I FORUMIT TË GRUAS TË LSDM-së

Snezhana Kaleska Vançeva

Marinela Mariçiq – Tusheva

Kristina Pepovska

Eleonora Petrova Mitrevska

Cvetanka Ivanova

Jovana Trençevska

Magdalena Nestorovska

Snezhana Orlloviq Stojanoviq

Tanja Tomiq

Atina Murgashanska

Sonja Trifunovska

Martina Naumovska

Valentina Mojanovska

Nadica Damova

Nena Mançev

Lindita Shaqiri

 

KOORDINATORE RAJONALE TË  FORUMIT TË GRUAS TË LSDM-së

Zhaklina Stamenkova – NZ 1

Atina Murgashanska – NZ2

Sonja Nacevska – NZ3

Vesna Stojanova Bogoevska – NZ3

Svetllana Mazgaloska Buçetiq – NZ4

Nevenka Temelkova – NZ4

Zhaklina Lazarevska – NZ5

Sonja Trifunovska – NZ6

Liljana Bozhinovska – Qyteti i Shkupit

 

 

KOORDINATORE KOMUNALE TË FORUMEVE  TË GRUAS TË LSDM-së

Elena Mastoridis – Aerodrom

Snezhana Mehanxhiska – Berovë

Tatjana Krnçevska – Manastir

Suzana Ivanova – Bosilovë

Natasha Stojçeska – Bërvenicë

Ana Marija Paviq – Butel

Lençe Veshkoviq – Vallandovë

Angela Murgjeska – Vevçani

Daniela Stojanovska Panovska – Veles

Liljana Kapevska – Vinicë

Maja Srezoska – Vrapçisht

Suzata Trpkovska – Gazi Babë

Marina Ulisheva – Gjevgjeli

Tanja Trajçevska – Gjorçe Petrov

Sonja Damjanovska – Gostivaar

Ilinka Trajanoska – Dibër

Ana Avramoska – Debërc

Julia Krstevska – Dellçevë

Svetllana Stoevska – Demir Kapi

Zorica Petrushevska – Demir Hisar

Katerisna Gusheva – Dojran

Sllavica Tosheska – Dollnen

Sanja Milevska – Zelenikovë

Maja Ilijeva – Zrnovc

Menka Acevska – Gjoshevska – Ilinden

Daliborka Apostoloska – Jegunovcë

Dafinka Petrova – Kavadar

Violeta Kunovska – Karposh

Trajanka Tasevska – Kisella Vodë

Dijana Saveska – Kërçovë

Ivana Maksimova – Koçani

Hristina Spirovska – Kratovë

Maja Kostadinovska – Kriva Pallankë

Biljana Rikaloska – Krivogishtan

Ljubica Stepanoska – Krushevë

Sonja Todorovska – Kumanovë

Azra Zenuni – Mavrovë dhe Rostushë

Liljana Stojanoska – Makedonski Brod

Zhaklina Stojanovska – Mogillë

Silvana Filipova – Negotivë

Suza Jovanovska – Novaci

Liljana Çavkovska – Novo Sellë

Trajanka Krivakovska – Petrovec

Dobrilla Jovevska – Pehçevë

Petra Lukaroska – Prilep

Sandra Mijallkovska – Probishtip 

///     Radovish

Silvana Krstevska – Rankocë

Jasmina Çakar – Andonovski – Resnje

Marija Nestorovska – Rosoman

Sllagjana Arsova – Shën Nikollë

Svetllana Joveska – Sopishtë

Aleksandra Gavreska – Strugë

Karolina Donçeva – Strumicë

Elvira Mekiq  – Studeniçan

Tatijana Lalçevska – Tetovë

Maja Serafimovska Borozan – Qendër

Marija Veljovska Kondovska – Çair

Marija Kostova – Shtip

Dijana Milevska – Shuto Orizarë

Aleksandra Madevska – Vasilevë

Ivana Tashova – Çeshinovë-Obleshovë

Natasha Taneska – Ohër

Natasha Bllazheska – Tearcë