fbpx

Интервју на Генералниот секретар на СДСМ, Љупчо Николовски за ТВ Сител (ВИДЕО)

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Интервју на Генералниот секретар на СДСМ, Љупчо Николовски за ТВ Сител.