fbpx

Костадин Костадинов гостин во „Патот кон…“ на Алсат-М телевизија

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од вчерашното гостување на портпаролот на СДСМ, Костадин Костадинов во „Патот кон…“ на Алсат-М телевизија.

 

 

 

 

Последни вести