fbpx

Фросина Ременски гостин во „Отворено“ на ТВ 24

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од вчерашното гостување на потпретседателката на СДСМ, и пратеник Фросина Ременски, во „Отворено“ на ТВ 24.

Последни вести