fbpx

Радмила Шекеринска гостинка во 360 Степени на Алсат телевизија.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од вчерашното гостување на потпретседателката на СДСМ и министерка за надворешни работи, Радмила Шекеринска во 360 Степени на Алсат тв.

 

Последни вести