fbpx

Јагода Шахпаска гостинка во Само вистина на Канал 5 телевизија

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од вчерашното гостување на пратеничката од СДСМ и коалицијата Јагода Шахпаска, во Само вистина на Канал 5 телевизија.

 

 

 

 

 

Последни вести