fbpx

Костадин Ацевски гостин во Отворено на Алфа телевизија

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од вчерашното гостување на пратеникот од СДСМ и коалицијата Костадин Ацевски во Отворено на Алфа телевизија.

 

 

 

 

 

Последни вести