fbpx

Костадин Костадинов гостин во „Само вистина“

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од вчерашното гостување на портпаролот на СДСМ и пратеник во Собранието на Република Македонија, Костадин Костадинов во  „Само вистина“ на Канал 5 телевизија.

 

 

 

 

 

Последни вести