fbpx

Хари Локвенец гостин во ТОП ТЕМА НА ВАША СТРАНА на Телма телевизија

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од вчерашното гостување на пратеникот и член на Централниот одбор на СДСМ , Хари Локвенец во ТОП ТЕМА НА ВАША СТРАНА на Телма телевизија.

 

 

 

 

Последни вести