fbpx

Тунтев гостин во „Само вистина“ на Канал 5 телевизија

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од вчерашното гостување на Томислав Тунтев, координатор на пратеничка група на СДСМ, во „Само вистина“ на Канал 5 телевизија.

 

 

 

 

 

Последни вести