fbpx

Интервју на Богдановиќ за емисијата Само Вистина на Канал 5 ТВ

Facebook
Twitter
LinkedIn

Интервју на кандидатот за градоначалник на општина Центар, Саша Богдановиќ за емисијата Само Вистина на Канал 5 телевизија 

 

 

 

Последни вести