fbpx

Интервју на Шилегов за Само вистина на Канал 5 ТВ

Facebook
Twitter
LinkedIn

Интервју на кандидатот за градоначалник на Град Скопје и потпретседател на СДСМ, Петре Шилегов за емисијата Само вистина на Канал 5 телевизија

 

 

 

Последни вести