fbpx

Интервју на Наумов во Дневникот на ТВ 24

Facebook
Twitter
LinkedIn

Интервју на Кире Наумов, претседател на комисијата за финансии на СДСМ во Дневникот на телевизија 24

 

 

 

Последни вести