fbpx

Николовски гостин во дебатната емисија 200 на Алсат-М ТВ

Facebook
Twitter
LinkedIn

Пратеникот и член на Извршниот Одбор на СДСМ, Љупчо Николовски гостин во дебатната емисија 200 на Алсат-М телевизија. 

Последни вести