fbpx

Дескоска гостин во Топ Тема на Телма

Facebook
Twitter
LinkedIn

Членот на Извршниот одбор на СДСМ, Рената Дескоска гостин во Топ Тема на Телма телевизија

 

 

 

Последни вести