fbpx

Спасовски гостин во Топ Тема на Телма

Facebook
Twitter
LinkedIn

Генералниот секретар на СДСМ, Оливер Спасовски гостин во емисијата Топ Тема на Телма телевизија. 

 

 

 

Последни вести