fbpx

Интервју на Спасовски за емисијата Арена на ТВ Шења

Facebook
Twitter
LinkedIn

Интервју на носителот на кадидатската листа за пратеници на СДСМ и коалицијата во ИЕ 2 Оливер Спасовски за емисијата Арена на телевизија Шења

 

 

 

Последни вести