fbpx

Николовски гостин во „24 Анализа“ на 24 Вести

Facebook
Twitter
LinkedIn

Заменик министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски гостин во дебатната емисија „24 Анализа“ на телевизија 24 Вести. 

 

Последни вести