fbpx

Интервју на Кирацовски за ТВ Орбис

Facebook
Twitter
LinkedIn

Интервју на дополнителниот заменик министер за информатичко општество и администрација, Александар Кирацовски за емисијата Пелагонија на дланка на телевизија Орбис 

 

 

 

Последни вести