fbpx

Интервју на Пендаровски за Топ Тема на Телма

Facebook
Twitter
LinkedIn

Интервју на Стево Пендаровски, носител на столбот Партнерства за Македонија за Топ Тема на Телма телевизија

 

 

 

Последни вести