fbpx

Манчевски гостин во Нов Пат на телевизија Шења

Facebook
Twitter
LinkedIn

Потпретседателот на СДСМ, Дамјан Манчевски гостин во дебатната емисија „Нов Пат“ на телевизија Шења

 

 

 

 

 

 

Последни вести