fbpx

Режимските медиуми ја бранат власта во заминување

Facebook
Twitter
LinkedIn

Интервју на заменик претседателката на СДСМ Радмила Шекеринска во Вестите на Канал 5 телевизија

 

 

 

 

Последни вести