fbpx

Атанасов гостин во Топ Тема

Facebook
Twitter
LinkedIn

Претседателот на комисијата за образование на СДСМ, Петар Атанасов гостин во дебатната емисија Топ Тема на Телма телевизија

 

 

 

 

Последни вести