fbpx

Заменик министрите Николовски и Кирацовски гости во 24 Анализа

Facebook
Twitter
LinkedIn

Заменик министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски и заменик министерот за информатичко општество и администрација, Александар Кирацовски гости во дебатната емисија 24 Анализа на телевизија 24 Вести

 

 

 

Последни вести