fbpx

Заев: Не преземам функција за да потпишувам, туку да донесам подобри политики за граѓаните

Facebook
Twitter
LinkedIn

Премиерот и претседател на СДСМ, Заев во Собрание: Господине Милошовски многу знаете за Белизе се гледа, но јас не преземам функција за да потпишувам, туку за да донесам подобри политики за граѓаните и државата, тоа е мисловна именка за вас.

 

Последни вести