fbpx

Заев: Промените следуваат и на централно и на локално ниво цврсто сме посветени на интересите на граѓаните

Facebook
Twitter
LinkedIn

Одговори на новинарски прашања на претседателот на СДСМ Зоран Заев

 

 

Последни вести