fbpx

Последователни изјави на заедничкиот кандидат за претседател Стево Пендаровски и претседателот на СДСМ Зоран Заев

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео во живо од последователните изјави на заедничкиот кандидат за претседател Стево Пендаровски и претседателот на СДСМ Зоран Заев може да проследите тука

 

 

 

 

Последни вести