fbpx

(Пренос во живо) Осмомартовски марш

Facebook
Twitter
LinkedIn

Преносот во живо од традиционалниот марш по повод меѓународниот ден на жената 8 Март, може да го следите тука:

 

 

 

 

 

Последни вести