fbpx

Се потврдуваат заложбите за напредок во евроинтегративните процеси.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од денешното обраќање на пратеничката од СДСМ, Катерина Кузмановска на 71 Седница на Собранието на Република Македонија.

 

 

 

 

 

Последни вести