fbpx

Костадинов: Да се обединиме околу уставните измени и да донесеме одлуки за доброто на граѓаните

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од денешното обраќање на пратеникот на СДСМ, Коста Костадинов на 61 седница на Собранието на Република Македонија.

 

 

 

 

 

Последни вести