fbpx

Тунтев: Референдумот е историска одлука што ја обезбедува иднината на нашата држава

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од денешното обраќање на пратеникот и координатор на пратеничката група на СДСМ, Томислав Тунтев на 57 седница на Собранието на Република Македонија.

 

 

 

 

 

Последни вести