fbpx

Локвенец: Усвоената Декларација за поддршка на пристап во НАТО означува почеток на ново време за нашата држава

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од денешното обраќање на пратеникот на СДСМ и коалицијата, Хари Локвенец на 53 седница на Собранието на Република Македонија.

 

 

 

 

Последни вести