fbpx

Заев: Зајакнување на мнозинството за поддршка на сериозните реформски активности за подобар живот и просперитет на сите граѓани

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од денешното обраќање на премиерот и претседател на СДСМ, Зоран Заев на 49 седница на Собранието на Република Македонија.

 

 

 

 

Последни вести