fbpx

Заев: Македонија е правна држава, борбата против корупција продолжува

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од одговор на пратеничко прашање на премиерот и претседател на СДСМ, Зоран Заев на 44 Седница на Собранието на Република Македонија.

 

 

Последни вести