fbpx

(Пренос во живо) Отворена дебата во Прилеп: Зоран Заев и Илија Јовановски

Facebook
Twitter
LinkedIn

Пренос во живо од отворената дебата во Прилеп со претседателот на СДСМ, Зоран Заев и кандидатот за градоначалник на општина Прилеп, Илија Јовановски може да следите тука.

 

 

 

Последни вести