fbpx

(Видео) Кирацовски: Куманово продолжува по успешниот пат, на локалните избори граѓаните избираат живот за сите

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од обраќањето на генералниот секретар на СДСМ, Александар Кирацовски на прмоцијата на кандидатот за градоначалник на општина Куманово Максим Димитриевски. 

 

 

 

Последни вести