fbpx

Заев: Апелирам, да ми водите грижа за граѓаните!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео и фотографии од обраќањето пред граѓаните пред седиштето на СДСМ, на претседателот на СДСМ, Зоран Заев, по изборот за нов премиер на Република Македонија.

 

 

 

 

 

 

Последни вести