fbpx

Заев: Следуваат сериозни реформски процеси што ќе го унапредат квалитетот на живот на сите!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Фотографии и видео од изјавата за медиуми на претседателот на СДСМ, Зоран Заев по изборот за премиер на Р.Македонија.

Последни вести