fbpx

Заев: Ќе работиме на сплотување и за живот во Македонија за сите!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео линк од обраќањето на претседателот на СДСМ, Зоран Заев во Собранието на Република Македонија по изборот за нов премиер на Република Македонија.

Последни вести