fbpx

Доаѓа живот во Македонија и се враќа животот во Охрид

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од дел од обраќањето на Радмила Шекеринска, заменик претседателка на СДСМ и носителка на каднидатската листа на СДСМ и коалицијата во ИЕ 5, од синоќешниот митинг одржан во Охрид

 

 

 

 

 

 

Последни вести