fbpx

Лукаревска: Време е криминалците да се соочат со правдата

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од обраќањето нa Сања Лукаревска, членка на извршниот одбор на СДСМ на денешниот протест во Кочани за враќање на правдата, слободата и демократијата во Македонија.

 

 

 

Последни вести